AktualnościSportZ życia gminy

Sukcesy stypendystów sportowych gminy Stare Babice

Z nieukrywaną dumą prezentujemy sukcesy i osiągnięcia naszych babickich stypendystów sportowych:

Antek Komór podczas sobotnich zawodów Legia MTB Maraton, które odbywały się na warszawskim Bemowie, zajął 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej, oraz 4 miejsce w klasyfikacji generalnej. Juliusz Majewski, który uczestniczył w tych samych zawodach zajął 2 miejsce w kategorii wiekowej a 5 miejsce w klasyfikacji generalnej.

Weronika Walczuk 23 kwietnia 2022 r. brała udział w ligowych zawodach ogólnopolskich Polskiej Federacji Tańca – Ursynowski Turniej Tańca Sportowego. Weronika startowała w dwóch kategoriach HiPHOP grupy dorośli open i zajęła 1 miejsce, oraz HiPHOP solo, gdzie zajęła również 1 miejsce.